Среќен 4ти роденден Жито Ване!

Среќен 4ти роденден Жито Ване!

‘Ви благодариме што присуствувавте на незаборавната прослава за 4тиот роденден на Жито Ване! Се надеваме дека си поминавте одлично и дека овој настан ќе Ви остане како драг спомен од годината што одминува. Ова се дел од фотографиите за да Ви доловиме од еуфоричните моменти”