ЖИТО БИЛТЕН​​

Пријавете се за билтенот на ЖИТО и бидете први што ќе дознаете што подготвивме за вас...

Задоволство ни е да ве поканиме да се регистрирате за билтенот на нашата веб-страница. Со пријавувањето, ќе добиете пристап до светот на ексклузивни поволности, дизајнирани да ви помогнат да заштедите време, пари и напор при купувањето намирници. Еве ги главните причини зошто треба да се регистрирате за нашиот билтен денес:

  1. Персонализирани понуди и попусти 🏷️

Останете во предност добивајќи персонализирани промоции и попусти прилагодени на вашите преференции за купување. Нашиот билтен ќе ве информира за најновите зделки за вашите омилени производи, помагајќи ви да заштедите повеќе на вашата неделна сметка за намирници.

  1. Стручни совети и рецепти 🥗

Откријте нови рецепти и научете како да извлечете максимум од производите што ги купувате од вашиот најблизок Жито маркет. Нашиот билтен содржи стручни совети, техники за готвење и вкусни рецепти кои ќе ве инспирираат да бидете креативни во кујната и да ги импресионирате семејството и пријателите.

  1. Биди првиот што ќе знае за новите пристигнувања 🚀

Никогаш не пропуштајте ги најновите производи и трендови во светот на намирниците. Нашиот билтен ќе ве информира за лансирање на нови производи, понуди со ограничено време и сезонски артикли за да можете да останете пред кривата и да пробате возбудливи нови производи пред кој било друг.

  1. Ексклузивни настани и наградни игри 🎉

Како претплатник на билтенот, ќе бидете првите што ќе дознаете за настаните во продавницата, наградните игри и подароците, обезбедувајќи ви единствени можности да освојувате награди, да присуствувате на ексклузивни настани и да се вклучите во вашата локална заедница на супермаркети.

  1. Останете информирани за новостите на Жито Маркети 📣

Нашиот билтен ќе ве информира за какви било промени во работното време на продавницата, распоредот за празници и специјалните објави. Никогаш нема да пропуштите важно ажурирање за вашиот локален супермаркет, обезбедувајќи беспрекорно и практично искуство за купување.

Не пропуштајте ги овие неверојатни придобивки! Регистрирајте се за билтенот и почнете да уживате во сосема нов свет на ексклузивни понуди, стручни совети и многу повеќе. Кликнете на подолу за да се регистрирате сега.